Úvodní strana




PÁTEK  22. března    FC  Boskovice  -  TJ  Sokol  Krumvíř    2  :  1   (  0  :  1  )   Branky:  Traxl,  Havlíček  . . . .  SOBOTA  30. března  15:00   FC  Moravský  Krumlov  -  FC  Boskovice  autobus  pro  příznivce  ze  hřiště  ve  12:15 



FC Boskovice - TJ Sokol Krumvíř 2:1 (0:1).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Preč, Müller, Novák, Hlaváček, Daněk, Závodný, Martínek.  ... Celý článek »




Povídání s Lukášem Martínkem.

ZEPTEJ SE MĚ, NA CO CHCEŠ, ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ  ... Celý článek »




Povídání s Radkem Střížem.

ZEPTEJ SE MĚ, NA CO CHCEŠ, ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ  ... Celý článek »




PODĚKOVÁNÍ.

Vedení FC Boskovice poděkovalo za záchranu života. Osmnáctiletý fotbalista a rozhodčí Štěpán Burgr zachránil společně s trenérem Jaromírem Korčákem život šestnác ... Celý článek »




Přemysl Kovář ve čtvrtfinále Evropské ligy.

Tam bude soupeřem londýnská Chelsea.
GRATULUJEME k postupu do čtvrfinále Evropské ligy se Slavií Praha.




Školení trenérů licence C.

Pořádá OFS Blansko, koná se v Blansku 27. a 28.4. a následuje doškolení 4.5.2019. Zájemci z našeho klubu či z veřejnosti ať kontaktují p. Milana Stryu mobil 606 902 523 sekretáře FCB.




Mezi oceněnými sportovci roku 2018 byli i fotbalisté.

V kategorii jednotlivců Ondra Paděra odchovanec FCB. V kategorii kolektivů A mužstvo mužů FCB. V kategorii trenér Milan Strya.
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

PÁTEK 22.3.
muži A - TJ Sokol Krumvíř 2:1 (0:1)
SOBOTA 23.3.
AFK Tišnov - dorost B 3:2 (2:2)
NEDĚLE 24.3.
dorost ST - FC Sparta Brno B 10:0 (8:0)
dorost ML - FC Sparta Brno B 1:4 (0:2)
---------------------------------------------------------
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ:

PÁTEK 29.3.  
18:30 dorost B - Kotvrdovice/Jedovnice
SOBOTA 30.3.
09:00 žáci ST B - Sokol Pohořelice
10:45 žáci ML B - Sokol Pohořelice
15:00 FC Moravský Krumlov - muži A
NEDĚLE 31.3.
09:00 ČAFC Židenice - žáci ST A
10:45 ČAFC Židenice - žáci ML A 
12:45 ČAFC Židenice - dorost ML
15:00 ČAFC Židenice - dorost ST
18:00 muži B - Vysočany B/Šošůvka
---------------------------------------------------------
MISTROVSKÉ ZÁPASY JARO:

MUŽI A
pá 22.3. 18:30 Krumvíř doma 2:1 (0:1)
so 30.3. 15:00 M.Krumlov venku
pá 05.4. 18:30 Vojkovice doma
so 13.4. 15:30 Kuřim venku
pá 19.4. 16:30 Ráječko doma
so 27.4. 16:00 Tišnov venku
st 01.5.  17:00 Ivančice venku
pá 03.5. 17:30 Svratka Brno doma
st  08.5. 17:00 Sparta Brno doma
so 11.5. 17:00 Mutěnice venku
pá 17.5. 17:30 Rousínov venku
pá 24.5. 18:00 Bosonohy doma
pá 31.5. 18:00 MS Brno venku
pá 07.6. 18:00 Bohunice doma
so 15.6. 17:00 Start Brno venku











1. FC Boskovice 16 11 3 2 35:22 36
2. FK Mutěnice 16 10 3 3 37:19 33
3. TJ Start Brno 16 9 2 5 37:18 29
4. FK SK Bosonohy 16 8 4 4 28:18 28
5. FC Sparta Brno 16 8 3 5 42:24 27
6. SK Moravská Slavia 16 8 3 5 40:31 27
7. SK Olympia Ráječko 16 8 2 6 36:29 26
8. Tatran Rousínov 16 8 2 6 30:24 26
9. TJ Tatran Bohunice 16 7 3 6 34:36 24
10. TJ Sokol Krumvíř 16 7 1 8 27:26 22
11. FC Ivančice 16 4 4 8 27:33 16
12. FC Svratka Brno 16 4 4 8 23:37 16
13. FC Kuřim 16 4 3 9 26:32 15
14. AFK Tišnov 16 4 3 9 22:39 15
15. FC Moravský Krumlov 16 4 3 9 20:42 15
16. SK Vojkovice 16 1 3 12 25:59 6




© 2014 FC BOSKOVICE. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ