�vodn� strana

FK SK Bosonohy - FC Boskovice 5:0 (3:0).

Sestava: Klimeš – Černý, Preč, Müller, Horák, Novák, Živný, Václavek, Dračka, Havlíček, Martínek.

Střídali: Fiala, Feruga, Pokorný, Cichra.

Za krásného jarního dopoledne jsme vyrazili s celou rodinkou na zápas do Bosonoh. Vlivem dopravních potíží jsme dorazili až v 15.minutě, kdy už naši borci prohrávali 1:0.

Přesto další herní úsek od 23. do 43. minuty vyhlížel vcelku optimisticky, naši borci zatlačili domácí k jejich bráně, domácí obránce na levé straně hořel jako vatra na tatranské kolibě a naši si vypracovávali jednu šanci za druhou. V domácí brance však stal velmi dobře připravený golman, několikrát mu pomohlo štěstí a minimálně 3x domácí zachránili situaci faulem v pokutovém uzemí. V duchu jsem si říkal, že my na jejich místě už bychom měli někoho vyloučeného. Jenže gól do  branky Bosonoh nepřicházel a tak přišla minuta 43., kdy domácí hráč z boku postupoval na Klimeše, byl v situaci, kdy neměl moc kam přihrát, ale Kuba překvapil tím, že vyběhl proti němu a domácí hráč ho obhodil. Po dvacetiminutovém náporu tak dostáváme druhý gól a aby toho nebylo málo, tak za minutu na to vystřelí z poměrně velké vzdálenosti Dostálek a jeho střela se zatřepe v síti.

V poločase tedy tři nula a domácí fandové si pochvalují, že tak produktivní není ani Real Madrid. O pauze projevil svoji škodolibou povahu náš fotoreportér Luboš Slezák, když moje drahá polovička hledala WC a on jí poslal doprava a pak hned druhé dveře vlevo. V těch dveřích byla samozřejmě kabina rozhodčích a ti se nad její návštěvou velmi podivovali.

Navzdory nepříznivému výsledku jsme se i v Bosonohách dokázali zabavit.

Druhý poločas už byl o ničem, naši se sice snažili, ale bylo na nich vidět, že už moc obratu nevěří a naopak v závěrečných chvílích v euforii hrající domácí dovršili onoho pověstného bura.

Za týden, už v pátek hostíme v domácím prostředí Lanžhot.