�vodn� strana


FCB hodnotil podzimní sezonu.

Fotbalový klub FC Boskovice prožil nejlepší podzimní část sezóny v historii. A mužstvo mužů přezimuje v krajském přeboru na prvním místě s tříbodovým náskokem.


B mužstvo mužů je třetí, stejně jako starší dorost, mladší dorost vede s náskokem tabulku. Starší žáci jsou třetí a mladší čtvrtí ve svých soutěžích.


Výkonný výbor FC Boskovice chtěl všem, kdo se o to zasloužili, poděkovat a tak hráče, trenéry, rodiče a všechny ostatní, kteří mají něco společného s klubem, pozvali v sobotu do sokolovny na zhodnocení podzimní části sezóny.


První část programu patřila hráčům mladší a starší přípravky, kteří soutěžili v různých dovednostech. Klub FC Boskovice děkuje pracovnicím SVČ Boskovice za pomoc.


Druhou část programu tvořil znalostní test, který připravil místopředseda klubu Pavel Menšík a odpovědi vyhodnocoval Ondřej Paděra, mistr světa a mistr Evropy v malém fotbalu.


Moderátor celé akce a sekretář klubu Milan Strya nakonec vyhlásil jako nejlepší muže A, na druhém místě skončili mladší dorostenci, třetí starší dorostenci, dále starší žáci a mladší žáci.


Zástupcům týmů předali ceny starosta Jaroslav Dohnálek a místostarosta Lukáš Holík.


Popřejme klubu FC Boskovice, ať je minimálně stejně úspěšná i jarní část, aby mohl A tým postoupit do divize.Text a foto: Jaroslav Parma. Více jeho fotografií najdete na facebooku FC Boskovice nebo Města Boskovic.


Další fotografie najdete ZDE a děkujeme ze ně panu Petru Nečasovi.


A jedna méně příjemná věc, snad bude mít dobrý konec : 

V sobotu na rozlučce FC Boskovice se našel mobil Lenovo viz. poslední foto. Majitel ať se přihlásí na telefon 606902523. Děkuji Milan Strya© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ