�vodn� strana


Povídání s Radkem Střížem.

ZEPTEJ SE MĚ, NA CO CHCEŠ, ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ 

 

Budeme se Vám snažit přinášet v pravidelně nepravidelném čase rozhovor s jedním členem klubu.

K prvnímu rozhovoru jsem si pozval předsedu klubu Radka Stříže.

 

Radku, s umístěním A týmu po podzimní části určitě panuje spokojenost, jaká ale byla zimní přestávka pro výkonný výbor?

Z mého pohledu byla zimní přestávka velice náročná, jelikož se náš tým umístil na prvním místě tabulky KP, začaly se objevovat nabídky jak hráčům, tak našim trenérům. V tomto ohledu si velice vážím přístupu hráčů i trenérů, kteří nás o všem informovali a zůstali věrni našemu klubu.

 

Jaké nové projekty pro jednotlivé mužstva klubu se podařilo dotáhnout, nastartovat, či v nich nadále pokračovat?

Novinkou pro sezonu 2019/2020 při schválení STK budou soutěže našich žáků v rámci SpSM – tím by se otevřela možnost hrát vyšší soutěže. V rámci tohoto projektu by došlo ke spojení oddílů FC Boskovice a AFK Letovice. Tímto bych chtěl poděkovat za velmi nadstandardní jednání a dohodu s oddílem AFK Letovice. Určitě nechci tajit, že našim cílem je postup našich A mužů a postup dorosteneckých týmů do divize. Pro naše nejmenší připravujeme nové formy tréninků, kde zahrneme i kompenzační cvičení.

 

Alfou a omegou pro správné fungování klubu jsou finance, jak je z tohoto pohledu zajištěn chod klubu?

Předem bych rád poděkoval všem našim sponzorům a všem, kdo se jakoukoliv měrou podílí na fungování klubu. Chod klubu je zajištěn příspěvky sponzorů, z dotačních titulů a pro rok 2019 je klub po finanční stránce již dnes zajištěn.

 

Jsi hodně časově vytížen, jak to všechno kolem práce, klubu, rodiny, tréninků zvládáš?

Musím přiznat, že momentálně jsem velmi časově vytížen a není úplně jednoduché vše skloubit dohromady. Mám štěstí, že se mi povedl rodinný život spojit s fotbalem a to tak, že oba moji synové hrají fotbal a moje žena se se mnou věnuje trénování mladší přípravky. Jak říká jeden z našich trenérů: " Kde je vůle, tam je cesta"

 

Jak relaxuješ, trávíš volný čas?

Na fotbale, jak jinak :-)

 

Co bys, nejen klubu, týmům, ale i fanouškům popřál do jarní části sezóny?

Určitě bych všem popřál pevné zdraví, našemu klubu splnění všech cílů, které máme před sebou a našim fanouškům trpělivost, pevné nervy a silné hlasivky!

 

A ty osobně, co by sis přál?

Mé osobní přání je, ať vše zůstane, tak jak je – mám spokojenou rodinu, úžasné přátele, výborný kolektiv lidí v našem oddíle, tak ať se nám všem daří!

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ