�vodn� strana


Povídání s Lukášem Martínkem.

ZEPTEJ SE MĚ, NA CO CHCEŠ, ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ 

 

 

Lukáši,

jak jsi spokojen se zimní přípravou? Jaká byla účast, resp. neúčast hráčů v přípravě?

Zimní přípravu jsme začali 15. ledna a scházeli jsme se 3x v týdnu + zápas. Absolvovali jsme také soustředění v domácích podmínkách. Tréninková účast bohužel nebyla vždy dostačující, ať už kvůli zranění, nemoci či pracovním povinnostem hráčů.

 

Mužstvo je téměř beze změny, jak jsi spokojen s kádrem na jarní část sezóny?

Myslím, že s kádrem pro jarní část sezony můžeme být spokojeni, i když příchodu 1-2 hráčů z regionu bychom se nebránili. Jedinou posilou je Lukáš Závodný, který se zatím jeví velice dobře.

 

V přípravě jsme hráli spíše se silnějšími soupeři, jak hodnotíš výsledky, hru těchto zápasů?

Výsledky v přípravných zápasech nejsou až tolik důležité, avšak dá se z nich poznat spousta věcí, na kterých je potřeba zapracovat. U silnějších soupeřů byl vidět rozdíl v rychlosti práce s míčem, agresivitě i dalších herních činnostech.

 

Jakou jste zvolili přípravu na dnešního soupeře? Co očekáváte od tohoto zápasu?

První zápas bývá vždy specifický a často může ovlivnit zbytek sezony. Já doufám, že se prosadíme svojí hrou, tedy ze zajištěné obrany a rychlým přechodem do útoku.

 

Při pohledu na tabulku po první části sezóny se nemůžu nezeptat na cíle pro jarní část?

Cíl pro jarní sezonu je hrát v TOP 3 krajského přeboru, případně pokusit se udržet první místo, což bude obrovsky těžké, zejména kvůli posíleným brněnským celkům. Každopádně o postup do divize se chce tým na hřišti porvat.

 

Pro domácí zápasy jste zvolili páteční večery, očekáváte vyšší návštěvy a podporu od fanoušků?

Já doufám, že si diváci najdou cestu na stadion i v pátek večer a poženou nás ke kýženým 3 bodům, tak jako v posledním zápase podzimní části. Děkujeme jim za podporu a doufám, že se odvděčíme dobrým výkonem a vítězstvím.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ