�vodn� strana

FC Boskovice - TJ Sokol Krumvíř 2:1 (0:1).

Sestava: Bednář – Stara, Kolář, Černý, Preč, Müller, Novák, Hlaváček, Daněk, Závodný, Martínek.

Střídali: Traxl, Havlíček, Tenora, Dračka, Cichra

Branky: Traxl, Havlíček.

V úvodním jarním kole jsme přivítali Sokol Krumvíř a do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Hned po dvaceti vteřinách hry mohl otevřít skore Tonda Preč, ale svou nevyužitou možností předznamenal další průběh 1. půle. Během úvodní půlhodiny jsme spálili snad čtyři stoprocentní šance a gólově udeřilo až ve 27. minutě, kdy po signálu z rohu skóroval Roman Hlaváček ... gól byl ohlášen, skóre na světelné tabuli změněno, míč postaven do středovém kruhu. V ten moment si AR1 Chabiča pozval mladšího hlavního Julínka na konzultaci, asi minutu se radili a najednou byl zcela regulerní gól pro ofsajd zrušen!  Možná jsou sudí v KP vybaveni kapesním VAR a my o tom ani nevíme. Za dvě minuty později bylo hůře, první výlet hostí před naši branku skončil ranou Michny pod břevno a bylo rázem 0:1.

Naši fotbalisté však mají velké fotbalové srdce a dokáží zabojovat i s nepřízní osudu. Do druhého poločasu vystřídal Zdeněk Traxl a útok získal na důrazu v napadání a držení míče. Přikovali jsme hosty před jejich branku a pokud se zrovna neošetřovalo, ale hrálo, tak vyrovnávací gól visel na vlásku ... dočkali  jsme se v 73. minutě, když Traxl uplatnil svůj důraz před brankou a vyrovnal stav skóre. O minutu později bylo ještě lépe. Krásnou kombinaci zakončil Honza Havlíček a bylo 2:1.

Vznikla situace, kdy museli začít hrát hosté a hru otevřít, ale v podstatě se k naší bráně balon příliš nedostával. Závěr zápasu vyšperkoval hodně tvrdý zákrok hostujícího Michny na našeho Robina Müllera , který byl oceněn druhou žlutou v zápase, tudíž červenou.

V úvodním utkání jsme přes hodně okolností, které šly proti nám nakonec tři body uhájili. O další se jedeme poprat v sobotu 30. března do Moravského Krumlova. Pro příznivce je vypraven autobus s odjezdem v 12:15 ze hřiště.