�vodn� strana

FK Mutěnice - FC Boskovice 2:2 (1:2).

Sestava: Novotný – Stara, Kolář, Černý, Preč, Novák, Živný, Hlaváček, Tenora, Závodný, Havlíček.

Střídali: Havelka, Pokorný, Odehnal.

Branky: Havlíček 2

Co se nepovedlo:

1. Šest fanoušků v autobusu mně přišlo málo. 2. Za stavu 1:2 jsme neproměnili tři vyložené šance. 3. Na zpáteční cestě jsem hluboce litoval, že mám hudební sluch.

Co se povedlo: 1. Mužstvo předvedlo nejlepší výkon na jaře. 2. Měli jsme sakra dobře postavené brány. 3. Dva výstavní góly Honzy Havlíčka.

Ke zraněným hráčům se tentokrát přidali ještě Martínek a Daněk, ale do sobotního zápasu jsme doslova vlétli a v prvních pěti minutách jsme kopali tři rohy. Náš tlak pak v desáté minutě přinesl první ovoce, když Havlíček trefil levý vingl a vedli jsme. Domácí tým ale prokazoval, že nám bude minimálně vyrovnaným soupeřem a ve 23. minutě Koštuřík překonal Novotného v naší brance. Ale to v první půli nebylo vše. Opticky jsme měli malinko víc ze hry a ve 30. minutě přišlo déjà vu. Havlíček trefil zase levý vingl a zase jsme vedli. Do konce poločasu se hrálo nahoru - dolů a fotbal se musel líbit všem.

I druhá půle měla podobný průběh. Skvělé akce na obou stranách, a když se mi kolem šedesáté minuty zdálo, že nám začíná docházet dech, najednou jsme měli několik šancí na zvýšení náskoku. Bohužel jsme žádnou nedokázali proměnit a tak logicky přišel trest. V 76. minutě se po akci na jeden dotek z voleje trefil Valenta a bylo vyrovnáno. A i když se už stav nezměnil, bylo se pořád na co dívat.

Z mého pohledu se nakonec urodila spravedlivá remíza. My jsme sice nedali vyložené šance, ale domácí zase třikrát orazítkovali břevno. V nádherném počasí tak necelé dvě stovky diváků viděly ještě nádhernější zápas.

Chlapi, kdybych nosil klobouk, tak jsem ho vážně smeknul. Děkuji za nádhernou sobotu a vám i nám přeji, aby takových zápasů bylo co nejvíc.