�vodn� strana

Dorostenci FCB v popředí tabulek KP.

Tak jako jsme si již zvykli v minulých ročnících i v tom letošním jsou naši dorostenci v popředí tabulek Krajského přeboru.

Starší dorostenci jsou po 6. kole na 3. místě své tabulky, když 4 zápasy zvítězili a přidali 1 remízu a 1 prohru. V tomto kole, ze kterého pořídil snímky pan Luboš Slezák porazili FC Slovan Rosice v pohledném utkání 2:1, když branky padaly až v samotném závěru zápasu. Nejprve Alexa z penalty a po něm Havelka poslali naše do vedení 2:0 a hosté korigovali až 2 minuty před koncem utkání na 2:1.

Cílem trenérů staršího dorostu je připravit hráče na start v našem A mužstvu dospělých a to se zatím daří na jedničku. Tento víkend nastoupili v základní sestavě proti Krumvíři věkem ještě dorostenci Honza Havelka s Adamem Svobodou od začátku zápasu a k nim se již v 15. minutě utkání přidal ještě Štěpán Alexa. Přejeme těmto talentovaným hráčům, ať se v sestavě mužů zabydlí nastálo.

Mladší dorostenci jsou po 6. kole na 5. místě své tabulky. 4 zápasy vyhráli a 2 krát odešli ze hřiště poraženi. Máme mladé mužstvo, jehož základ tvoří hráči ročníku 2004, kteří ukončili teprve svůj žákovský věk. Jsou to pro ně důležité zápasy, kde získávají své herní dovednosti a mnozí již ukazují dobrou herní kvalitu.

O tomto víkendu mají dorostenecká mužstva volný los, následně jedou do brněnské Slatiny a doma se opět představí až 6. října v zápase s Ivančicemi.

Sledujte plakáty a rozpisy zápasů a přijďte na utkání našich dorostenců.