�vodn� strana

FC Boskovice - FC Kuřim 3:1 (1:1).

Sestava: Bednář – Stara, Cichra, Závodný, Novák, Živný, Havlíček, Tenora, Daněk, Fadrný, Preč.

Střídali: Pokorný, Odehnal, Dračka, Skácel.

Branky: Novák, Fadrný, Stara.

První poločas začali hosté zhurta a hned v jeho úvodu kopali tři rohové kopy. Po tom posledním přišel náš protiútok, když Honza Havlíček těsně netrefil branku soupeře z bezprostřední blízkosti. Přesto jsme se brzy ujali vedení. Jenda Novák zpracoval přihrávku a přesně zacílil. Hosté se nevzdávali a po standartní situaci přišlo vyrovnání. V těch chvílích nás držel nad vodou opět vynikající Jindra Bednář, který zneškodnil minimálně dvě jasné brankové situace.

Ve druhém poločasu přišlo naše herní zlepšení. Zjednodušili jsme rozehrávku a začali dosti tvrdě hrající hosty nutit k dalším faulům. Po jednom z nich Jirka Fadrný nádherně zakroutil trestňáček a vedli jsme 2:1.

Tentokrát jsme však hostům vyrovnat nedovolili, vůbec jsme je nepouštěli do hry a naopak se rodily další šance na naší straně. Jednu z nich zakončil pohotovou střelu Honza Stara a bylo 3.:1.

Zápas už jsme kontrolovali a když po vědeckém dialogu na gynekologické téma opustil hřiště hostující Morkus bylo jasné, že další body zůstanou doma v Červené zahradě.

Zde se potkáme opět příští pátek ve stejný čas při utkání se Svratkou Brno.