◾️FC Boskovice – FC Dosta Bystrc – Kníničky 3:3 (0:1)

Sestava: Svoboda – Závodný, Fadrný, Cichra, Havelka, Klepáček, Paděra, Živný, Stara, Minx, Hlaváček

Střídali: Bohatec, Pokorný, Žouželka

Branky:

⚽️0:1 – 7. minuta Hansl ⚽️1:1 – 48. minuta Bohatec ⚽️1:2 – 49. minuta Hansl ⚽️1:3 – 60. minuta Hansl ⚽️2:3 – 68. minuta Minx ⚽️3:3 – 90+4. minuta Cichra

V páteční podvečer přivítaly Boskovice na umělé trávě pod osvětlením brněnské mužstvo z Bystrce. Hráči Boskovic chtěli získat zpět body, které ztratili minulé kolo v Lednici, avšak nezačali dobře. Již v 7. minutě domácí chybovali na středu hřiště a hosté šli do vedení 0:1. Boskovice si v prvním poločase dokázaly vypracovat množství šancí, jenže naši hráči ve finální fázi selhali a tak se odcházelo po prvních 45 minutách do kabin za stavu 0:1. Do druhého poločasu nastoupil ke svému debutu v “A” mužstvu dorostenec Vojta Bohatec, kterému stačily tři minuty pobytu na hřišti k tomu, aby si našel centr Závodného a srovnal stav na 1:1. Ihned po vyrovnání však přišel šok, po 25 vteřinách od rozehrání nechala domácí obrana odcentrovat Hubra, který svým centrem našel Hansla a ten nedal svoji prudkou hlavičkou šanci Svobodovi – 1:2. Aby toho nebylo málo, v 60. minutě vystihl hostující Pokorný nepřesnou nahrávku, našel nabíhajícího Hansla a ten se nemýlil, svým třetím gólem v zápase poslal Bystrc do vedení 1:3. V 68. minutě však Minx po přesném míči Fadrného udělal kličku brankáři a snížil skóre zápasu na 2:3. Boskovice se dostaly do tlaku a hráče Bystrce již pouštěly na svoji polovinu jen sporadicky. Domácí se dostali v koncovce zápasu do mnoha šancí, které bohužel zůstaly nevyužity. Až v 94. minutě si na centr naběhl Cichra, který srovnal stav na 3:3. Boskovice ještě ucítily šanci k zisku 3 bodů a hnaly se v poslední minutě za vítězstvím. Cichra v posledních vteřinách zápasu poslal centr do vápna, na který si naběhl Bohatec, ten měl na kopačce vítězný gól, jenže míč mu sjel pouze po kopačce a obrana Bystrce tak nebezpečí odvrátila. Boskovice si tak s Bystrcí rozdělily body po remíze 3:3.