▪️SK Krumvíř – FC Boskovice 3:2 (1:1)

Sestava: Svoboda – Cichra, Fadrný, Dračka, Závodný, Paděra, Hlaváček, Minx, Havelka, Pokorný, Stara

Střídali: Sychra L., Sychra F.

🎯 12’ Pokorný, 85’ Hlaváček

👉🏻 V sobotu 20.5. zajíždělo naše A mužstvo k zápasu do Krumvíře. Boskovice na tamním hřišti naposled vyhrály v roce 2018, jedinou branku tehdy vstřelil Lukáš Martínek. Naši hráči tak chtěli tuto nepříznivou sérii napravit. A nezačali vůbec špatně, v prvních minutách si vypracovali jednu šanci za druhou. Jednu z nich ve 12. minutě přetavil ve vedoucí branku Pokorný – 0:1. Vedení však trvalo pouze do 30. minuty, když Michna hlavičkou vyrovnal – 1:1. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný s množstvím soubojů ve středu hřiště. V 63. minutě se odvážil ke střele zpoza vápna Michna a nechytatelně vymetl pavučinu – 2:1. V 66. minutě přišla pro Boskovice studená sprcha, a to když prostor ke střele dostal Přichystal, jehož tečovaná střela skončila v bráně za zády Svobody – 3:1. Konec zápasu přinesl tlak našeho mužstva, čehož dokázal využít v 85. minutě Hlaváček, který snížil – 3:2. V posledních minutách zápas přinesl množství závarů ve vápně Krumvíře. V nastavení byl skluzem zezadu ve vápně podražen Pokorný, jenže ani hlavní rozhodčí Chabiča, ani rozhodčí na pomezí Rosa neměli zřejmě dostatek odvahy vzít konec utkání do vlastních rukou. Boskovice tak odešly ze zápasu s určitou pachutí.

🎥 Sestřih utkání:

K dalšímu zápasu zajíždíme již ve středu 24.5., ve vloženém kole vyzveme od 17:30 Svratku Brno!