▪️ FC Sparta Brno – FC Boskovice 1:2 (1:0)

Sestava: Bednář – Cichra, Dračka, Fadrný, Preč, Klepáček, Paděra, Živný, Stara, Minx, Novák

🎯 Branky:

⚽️ 1:0 – 41. minuta Pojsl

⚽️ 1:1 – 50. minuta Novák

⚽️ 1:2 – 79. minuta Havelka

V neděli odpoledne se naši hráči utkali ve vzájemném zápase na Mariánském náměstí v Brně se Spartou Brno. Naši hráči od začátku udávali tempo zápasu, hráče Sparty Brno pouštěli do nebezpečných šancí pouze sporadicky. Boskovice však nedokázaly vypracované šance přetavit ve vedoucí gól a tak z ojedinělé šance skóroval po individuální akci Pojsl a po prvním poločase na tabuli svítilo skóre 1:0.

Ve druhém poločase hráči Boskovic ještě více diktovali tempo zápasu a odměnou jim byl gól na 1:1, který po skvělém centru Živného vsítil Novák. I po vstřeleném vyrovnávacím gólu, naši hráči přehrávali soupeře, drželi míč na svých kopačkách a dokázali si vypracovat další šance, které však neskončily vstřelením branky. Až v 79. minutě se odpoutal od obránce Havelka, který dostal míč od Paděry a osamocený před velkým vápnem střelou na zadní tyč nedal brankáři hostí šanci a Boskovice tak v 79. minutě vedly 2:1. Poslední minuty si dokázala Sparta Brno vytvořit tlak, avšak do zakončení se nedostala a tak hráči Boskovic vezou z Brna 3 body.

Další zápas hrají Boskovice na domácí půdě v Červené zahradě v sobotu v 15:00 proti Ivančicím.