✨⚽️🔥Hvězdy českého fotbalu v Boskovicích – DINO team 🆚 FC Boskovice!

👉Ve čtvrtek 25.8.2022 zavítal do Boskovic Jan Koller a jeho hvězdný fotbalový tým plný legend českého fotbalu. Dino objíždí republiku a propaguje nový dokumentární film Jan Koller: Příběh obyčejného kluka. V rámci letní tour zavítal i do Boskovic, kde se jeho výběr střetl s výběrem FC Boskovice. Celou akci měl na starost Jan Pavel, kterému alespoň takto ještě jednou děkujeme.

👉Sestava DINO teamu: Jan Koller, Milan Baroš, Tomáš Ujfaluši, Marek Heinz, Jan Polák, Jána Ďuricu (slovenský reprezentant), Zbyňek Pospěch, Zdeněk Zlámal, Marek Střeštík, Martin Fenin, Tomáš Mičola, Ondřej Mazuch, Mario Holek, Patr Jiráček, Luboš Kalouda, Jan Koudelka, Jan Hladík, Jan Pavel alias Jean Paul a tenistu Jiřího Nováka.

Za domácí výběr nastoupili převážně hráči, kteří v dresu Boskovic nastupovali v minulosti v divizní soutěži.

👉Sestava FC Boskovice: Petr Švéda, Michal Čech, Pavel Martínek, Ondřej Doležel, Josef Vykoukal, Robin Müller, Ondřej Václavek, Antonín Preč, Vladan Horák, Lukáš Martínek, Radek Ošlejšek, Jan Havlíček, Patrik Bayer, Antonín Kolář, Petr Žilka, Leoš David a Radek Stříž. Trenérem našeho mužstva byl Milan Strya.

👮‍♂️Hlavním rozhodčím utkání byl Miroslav Zelinka.

👉Samotné utkání se neslo v exhibičním duchu a k vidění bylo spoustu pěkných fotbalových momentů. Diváci se dočkali i typické branky Jana Kollera – centr, hlava, gól! Zápas vyhrál výběr Jana Kollera 6:3.🔝👍

✨️🤝 Po utkání se každý mohl potkat s Honzou Kollerem a prohodit s ním pár slov. Kluci z hvězdného výběru se fotili s budoucími nadějemi boskovické kopané a doufáme, že to pro kluky bude motivace do další práce. Po autogramiádě následovalo promítání dokumentu Jan Koller: Příběh obyčejného kluka. Promítání proběhlo před zimním stadionem v pojízdném Kinematografu bratří Čadíků.

📸 Monika Š Fotografka

27 srpna, 2022