�vodn� strana


Rezerva díky skvělému obratu udolala Jedovnice

 

9.května * Ve výborné formě pokračují fotbalisté rezervního týmu mužů. Tentokrát na domácí půdě v pohledném zápase porazili nebezpečné Jedovnice 4:2, ačkoliv o poločase ztráceli dvě branky. O fantastický obrat se postaral především skvěle hrající Zoubek, který soupeře sestřelil hattrickem. Trefil se i střídající Fojt.

 

FC Boskovice „B“ – Jedovnice

Branky: Zoubek 3, L.Fojt

 

Pro příliš vysokou trávu muselo být nakonec utkání přesunuto na hřiště s umělým povrchem. Na předvedenou hru to však nemělo vůbec žádný efekt.

 

„Kdo zůstal doma a díval se na hokej, neprohloupil. Ale i ten, kdo se přišel podívat na fotbal, nemusel litovat. Na okresní soutěž se hrál výborný fotbal“ sdělil po zápase trenér Antonín Kolář.

 

Jedovnice disponují velkou útočnou kvalitou, na kterou si musel domácí tým dát pořádně záležet. „Byli jsme připravení zejména na nejlepšího okresního střelce Jandu, kterého jsme uhlídali. Prosadil se ale další kvalitní útočník – Martin Sehnal“ potvrdil Kolář.

 

A právě o ofenzivní esa se mohli hosté v prvním poločase opřít a díky několika zaváháním našemu týmu získali dvoubrankové vedení.

 

„První poločas jsme ztratili jen díky dvěma vlastním chybám. Špatně jsme obsazovali hráče. Druhý gól jsme navíc dostali těsně před přestávkou“ kroutil hlavou Kolář. Jan Pavel sice mohl ještě v poslední minutě snížit, ale v samostatném úniku neuspěl.

 

Do druhého poločasu bylo nutné zvýšit agresivitu a lépe obsazovat protihráče. Hlavní úkol pak zněl – do šedesáté minuty nejpozději snížit a dostat tak hosty pod tlak. Podařilo se.

 

Střelecké taktovky se pak chopil David Zoubek a své nedělní představení podepřel třemi přesnými trefami a otočením skóre.

 

Jedovnice okamžitě otočily a snažily se co nejrychleji vyrovnat. Pevná obrana ale nedovolila vytvoření šancí a Lukáš Fojt navíc z brejku vsítil čtvrtou, pojišující branku.

 

„Měli jsme další dvě stoprocentní šance, které jsme ale neproměnili. Odehnal střílel do zcela odkryté branky ale místo technické střely zvolil důraz“ zakončil Kolář.

 


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ