◾️ FC Boskovice-Letovice – FK SK Bosonohy 0:0 (0:0)

Sestava: Bednář – Cichra (54’ Hlaváček (80’ Sychra L.)), Fadrný, Černý, Havelka (75′ Marek), Stříž, Paděra, Kazda (46′ Živný), Pokorný (54’ Sychra D.), Minx (59′ Sychra D.), Stara (46′ Klepáček)

V sobotu 13.4.2024 přivítalo naše A mužstvo tým z brněnských Bosonoh.

V úvodu utkání se do dobré příležitosti dostal po chybě hostů Pokorný, jenže nabídnutou šanci nedokázal zužitkovat. Ve 20. minutě se ke střele dostal z protiútoku Minx, jenže jeho střela letěla těsně nad. O chvíli později střela Klepáčka z úrovně velkého vápna letěla vedle tyče. Do další šance se po centru Stříže dostal Pokorný, nedokázal však zakončit na bránu. Ke konci poločasu ohrozili naši bránu také hosté, Čoupek si naskočil na centr, hlavička však směřovala přímo na domácího brankáře Bednáře.

Po změně stran se obraz hry nezměnil, Boskovice sice držely míč na nohou, ale častými chybami v rozehrávce nabízely šance hostům, v jedné z nich se naskytl Outrata, ovšem Bednář mu dobrým zákrokem vystavil stopku. V 77. minutě jsme se dostali do obrovské šance, Stříž nastřelil míč před bránu, kde byli naši 4 hráči, jenže ani jeden z nich nedokázal dostat míč do sítě. V posledních minutách se ke střele odhodlal Živný, brankář hostí však famózním zákrokem míč vyrazil mimo.

Další utkání sehraje naše A mužstvo v Ratíškovicích v sobotu 20.4.2024 v 16:30.

17 dubna, 2024