▪️ FC Boskovice „A“ – SK Krumvíř 2:2 (2:1)

Sestava: Bednář – Cichra, Dračka, Fadrný, Závodný, Klepáček, Paděra, Živný, Stara, Minx, Novák

Střídali: Preč, Žouželka, Havelka, Sychra L.

🎯 1:0 – 24. minuta Stara, 2:0 – 45. minuta Novák, 2:1 – 45+1. minuta Jankůj, 2:2 – 64. minuta Drápal

V dnešním utkání se tým Boskovic pokoušel navázat na sérii pěti výher v řadě. Domácí hráči začali dobře. Ve 24. minutě přehodil Stara vybíhajícího brankáře hostí a Boskovice se ujaly vedení 1:0. Ve 45. minutě bylo na straně domácích ještě veseleji, když Novák dopravil míč do brány po centru Stary. Na tabuli tak svítilo skóre 2:0 a už se zdálo, že se v poločase do kabin půjde za stavu 2:0, jenže domácí obrana v nastavení prvního poločasu nechala prostor hostujícímu Jankůjovi, který střelou na zadní tyč upravil před odchodem do kabin skóre na 2:1.

Druhý poločas byl vyrovnaný. Hosté hrozili zejména ze standardních situací, čehož dokázali využít v 64. minutě, když se při rohovém kopu nejvýše vyšplhal Drápal, který vyrovnal skóre na 2:2. Hráči Boskovic si dokázali vypracovat množství šancí, avšak žádné přečíslení nedokázali přetavit ve změnu skóre, a tak zápas skončil remízou 2:2.

K dalšímu utkání zajíždí naši hráči do Brna na hřiště Sparty Brno. Začátek zápasu je v neděli v 15:00 na hřišti na Mariánském náměstí!😎💪🏼