Sestava: Bednář – Cichra, Dračka, Fadrný, Preč, Klepáček, Paděra, Živný, Stara, Minx, Novák

Střídali: Hlaváček, Havelka, Svoboda, Závodný, Žouželka

Branky:

⚽️ 0:1 – 24. minuta Pekáč

⚽️ 1:1 – 44. minuta Klepáček

⚽️ 2:1 – 72. minuta Klepáček

Boskovice ve 12. kole krajského přeboru přivítaly na domácím hřišti mužstvo Ivančic. V prvních minutách si Boskovice dokázaly vytvořit šance, které však nedokázaly využít. Po úvodních minutách se hra vyrovnala a byli to právě hosté, kteří po tečované střele Pekáče šli ve 24. minutě do vedení 1:0. O pár minut později se do úniku dostal hostující Hložek, obešel dva protihráče a dostal se až před domácího brankáře Bednáře, který výběhem zneškodnil šanci Hložka, jenž však nešetrně dohrál souboj s vyběhnutým Bednářem, který musel následně z důvodu zranění v poločase střídat. Totéž platilo i pro domácího Dračku, který po střetu s hostujícím Weinlichem musel také předčasně opustit hřiště. Domácí však využili tlaku, který si vytvořili na konci první půle a srovnali zásluhou Roberta Klepáčka po centru Hlaváčka na 1:1.

V druhé půli byli jednoznačně nebezpečnější domácí. Nejprve měl na noze šanci Novák, který však nedokázal odražený míč nasměrovat do brány. Poté se ve vyložené šanci objevil Klepáček, avšak nedokázal dopravit centr Havelky do soupeřovy svatyně. V 72. minutě však po faulu na Žouželku, rozehrál standardní situaci Havelka, jehož centr prodloužil Živný na Klepáčka, který svým druhým gólem v zápase poslal Boskovice do vedení 2:1. V závěrečné desetiminutovce ohrozili Ivančice bránu domácích jen z přímého volného kopu, který však brankář domácích Svoboda dokázal zneškodnit. Boskovice tak sobotním vítězstvím natáhly šňůru zápasů bez porážky na osm.

V příštím kole zajíždí Boskovice k nováčkovi z Lednice. Zápas se bude hrát mimořádně v pátek 28.10. ve 14:00.