◾️ FC Dosta Bystrc – Kníničky – FC Boskovice 0:0 (0:0)

Sestava: Bednář – Závodný, Fadrný, Cichra, Havelka, Sychra L., Paděra, Živný, Stara, Pokorný, Bohatec
Střídali: Klepáček, Minx, Hlaváček

V prvním jarním kole zavítaly Boskovice na hřiště do Bystrce, kde se Boskovicím naposledy podařilo zvítězit v září 2017 – o motivaci měli tedy hráči Boskovic postaráno.
Boskovice vstoupily do utkání aktivně, do slibných šancí se v prvních minutách dostal Sychra, který nepřekonal brankáře střelou z velkého vápna, a následně Havelka, jenž taktéž ve své šanci zcela vyhořel. Bystrc hrozila zejména ze standardních situací, kde chtěla využít svoji výškovou převahu.
Ve druhém poločase se hra přelívala z jedné strany na druhou s šancemi na obou stranách. Ovšem ani jeden z týmů své šance nevyužil. A když v poslední minutě vytáhl fantastický zákrok Jindra Bednář proti hlavičce domácího Hilschera, bylo jasné, že v Bystrci v sobotu gól nepadne.

Další zápas odehrají Boskovice na domácím hřišti proti mužstvu z Mutěnic, které v prvním kole remizovalo na hřišti Kuřimi, v sobotu 25.3. již od 11:00‼️