▪️ FC Boskovice – SK Líšeň B 4:0 (3:0)

Sestava: Bednář – Cichra, Dračka, Fadrný, Závodný, Paděra, Klepáček, Živný, Stara, Minx, Pokorný

Střídali: Havelka, Sychra L., Sychra F., Odehnal, Žouželka

🎯 11. minuta Minx, 14. minuta Závodný, 18. minuta Stara, 70. minuta Pokorný

Sváteční dopoledne přichystalo divákům souboj o přední místa tabulky, kdy do Boskovic zavítala rezerva Líšně. Do první vážnější akce se dostali domácí v 11. minutě, kdy se individuálně prosadil Jan Minx a otevřel skóre zápasu na 1:0. Boskovice pokračovaly v aktivitě a odměnou jim byl gól ve 14. minutě na 2:0, kdy po chybě obrany Líšně dopravil míč z velkého vápna do odkryté brány Závodný. Domácí hráči stupňovali tempo hry a podařilo se jim v 18. minutě vstřelit branku na 3:0, kdy po perfektním centru Závodného z pravé strany dopravil míč do brány Stara. První poločas již další branku nepřinesl, a tak se odcházelo do kabin za stavu 3:0.

V druhém poločase si museli diváci počkat na další branku do 70. minuty, kdy po skvělé nahrávce Živného utekl obraně Pokorný, který překonal brankáře hostí v samostatném úniku a vstřelil gól na 4:0. Žádnou další velkou šanci zápas nepřinesl a tak Boskovice na domácím hřišti zvítězily 4:0 a natáhly tak šňůru vítězných zápasu na čtyři.

K dalšímu zápasu zajíždí Boskovice v sobotu 1.10. do Brna, kde v 15:30 vyzvou tým Moravské Slavie.