◾️ FC Boskovice – FC Svratka Brno 4:0 (3:0)

Sestava: Svoboda – Závodný, Fadrný, Klepáček, Havelka, Paděra, Živný, Minx, Stara, Bohatec, Pokorný

Střídali: Hlaváček, Cichra, Sychra L., Sychra F., Opluštil

Branky:

⚽️1:0 – 30. minuta Živný (pen.)

⚽️2:0 – 31. minuta Bohatec

⚽️3:0 – 40. minuta Svensson (vl.)

⚽️4:0 – 67. minuta Cichra

V posledním zápase podzimní části sezóny přivítaly Boskovice v pátek na umělé trávě Svratku Brno. První minuty zápasu patřily domácím hráčům, avšak v klíčových momentech selhal nejprve Stara po nahrávce Fadrného, a následně si nedokázal poradit se svou šancí Živný, který po přesném míči Havelky, nedokázal překonat hlavičkou vyběhnutého brankáře. Naopak Svratka mohla ohrozit bránu domácích ze standardních situací. Ve 20. minutě jako první rozvlnili síť hráči hostí, avšak gól kvůli ofsajdu nemohl platit. Ve 28. minutě byl ve vápně faulován Fadrný a Boskovice měly možnost otevřít skóre zápasu z pokutového kopu. Živný nedal brankáři šanci a Boskovice se tak ujaly vedení 1:0. Netrvalo dlouho a Boskovice zvýšily skóre na 2:0 zásluhou Bohatce, který si našel centr Stary po akci z levé strany. Domácí hráči pokračovali v daném tempu a odměnou jim do konce prvního poločasu byl třetí gól do branky hostujícího brankáře, když si centr Minxe srazil do vlastní brány Svensson.

Druhý poločas měla míč na svých kopačkách sice Svratka, avšak se nedokázala dostat do žádné situace k ohrožení branky domácích. Domácí tým poslal na hřiště čerstvou sílu v podobě Hlaváčka a Cichry. A právě tito dva jmenovaní se postarali o konečný výsledek, když v 67. minutě po levé straně utekl Hlaváček a naservíroval na zlatém podnose míč Cichrovi před prázdnou bránu a ten pohodlně vstřelil gól na konečných 4:0. Zbytek zápasu se již v poklidu dohrával a Boskovice si tak došly pro 3 body.

Boskovice tak zakončily podzimní část sezóny vítězstvím 4:0 na domácí půdě a budou přezimovat s 30 body na druhém místě krajského přeboru za Líšní B.‼️❤️

Tímto Vám děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na jarní část sezóny.