▪️TJ Moravan Lednice – FC Boskovice 4:2 (1:0)

Sestava: Svoboda – Závodný, Fadrný, Cichra, Havelka, Klepáček, Paděra, Živný, Stara, Minx, Hlaváček

⚽️4:2 – 90. minuta Minx

Boskovice ve 13. kole krajského přeboru nedokázaly navázat na osm zápasů bez porážky v řadě. Naši hráči zavítali netradičně v pátek na hřiště nováčka krajského přeboru do Lednice. Již v 6. minutě po rohovém kopu vstřelil zapomenutý Pálka vedoucí gól Lednice. Naši hráči sice drželi na svých kopačkách míč většinu času, avšak si nedokázali vypracovat nebezpečné situace k ohrožení brány Lednice. Naopak Lednice hrozila z rychlých protiútoků.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, jako ten první. Boskovice se snažily vstřelit vyrovnávací branku, avšak po ojedinělé rychlé akci domácích se podařilo Pálkovi svou druhou brankou v zápase odskočit Lednici na rozdíl dvou branek. Boskovice sice dokázaly zkorigovat skóre na 2:1 zásluhou gólu Klepáčka, jenže 2 minuty na to svým třetím gólem v zápase Pálka znovu vrátil domácím dvoubrankové vedení. V 85. minutě navíc po kombinaci z levé strany vstřelil gól na 4:1 střídající Fóbl. Naši hráči ještě na konci zápasu vstřelili branku zásluhou Minxe, čímž stanovili konečný výsledek 4:2 pro Lednici.

Poslední domácí zápas podzimní části sezóny hrají Boskovice v pátek 4.11.2022 od 18:30 na umělé trávě v Boskovicích proti Bystrci. Přijďte podpořit naše hráče v posledním domácím zápase podzimní části v páteční podvečer do Červené zahrady!