◾️TJ Tatran Rousínov – FC Boskovice-Letovice 1:2 (0:0)

🎯 57’ Klepáček, 83’ Černý

🟨 42’ Stara, 61’ Stříž

Sestava: Bednář – Cichra, Marek, Fadrný, Černý, Klepáček, Stříž, Paděra, Havelka (54’ Minx), Pokorný (90’ Odehnal), Stara (77’ Živný)

👉🏻 K utkání 18. kola krajského přeboru zajíždělo naše A mužstvo do Rousínova. Již od rozcvičky hráči obou mužstev bojovali zejména se silným větrem a v průběhu utkání se k tomu přidal i vydatný déšť.

První poločas branky nepřinesl, i šance k ohrožení branky by se daly napočítat na prstech jedné ruky. Jedinou střelu na bránu prvního poločasu vyslali domácí ve 27. minutě, ale ta brankáři Bednářovi příliš práce nenadělala. Boskovice si dokázaly vypracovat náznaky šancí, ale žádnou z nich nedokázaly zakončit.

Boskovice se ujali vedení v 57. minutě, Klepáček se odhodlal ke střele zpoza vápna a ta si našla cestu k tyči mezi nohami obránce – 0:1. O tři minuty později zahrozili domácí, jenže střela letěla pouze nad břevno Bednářovy svatyně. V 67. minutě se do šance dostal Stříž, pohrál si s obranou Rousínova, ovšem brankář Kopřiva proti jeho střele vytáhl skvělý zákrok. V následujících minutách se z nebe snesl vydatný déšť spolu s ostrým větrem a přinesl standardku Rousínova, centrovaný míč ze zadní tyče vrátili domácí zpět před bránu a tam míč do sítě doklepl domácí Obruča – 1:1. Vyrovnávací branka opět nastartovala naše hráče, v 80. minutě si vzal na středu míč Minx, přešel přes obránce a vyslal nebezpečnou střelu, kterou kryl svým dalším skvělým zákrokem Kopřiva. V 83. minutě se naši hráči podruhé v utkání ujali vedení, rohový kop prodloužil Cichra na hlavu Černého, který se nemýlil – 1:2. V závěru se do velké šance dostal Minx, jenže míč těsně před střelou nepříjemně skočil na drnu a jeho střela se tak nevešla ani do ochranné sítě za brankou.

Další šanci již utkání nepřineslo. Boskovice tak zvládly utkání za těžkých meteorologických podmínek a dovezly domů 3 body. 😎

Další utkání sehraje naše A mužstvo na domácím hřišti na Velký pátek 29.3.2024, kdy od 15:30 přivítají Rajhradice. Přijďte podpořit naše hráče!