◾️FC Boskovice-Letovice – SK Krumvíř 2:1 (1:1)

🎯 2′ Sychra L., 78′ Pokorný (pen.)

🟨27′ Stara, 73′ Novák

Sestava: Bednář – Sychra F. (46′ Preč), Cichra, Fadrný, Sychra D., Marek, Sychra L. (46′ Odehnal (90+2′ Kazda)), Hlaváček, Pokorný (88′ Všianský), Novák, Stara

👉🏻 Ve šlágru 13. kola krajského přeboru mužů přivítalo naše A mužstvo na domácím hřišti Krumvíř. Naše áčko v této sezóně všech 6 zápasů na domácím hřišti vyhrálo a proti Krumvíři chtělo tuto sérii prodloužit.

Vstup do utkání vyšel perfektně, již ve 2. minutě pohotově zareagoval na odražený míč Lukáš Sychra a poslal nás do vedení, zároveň Lukáš dal svůj první gól v dresu našeho A týmu😎 – 1:0. Radost však netrvala dlouho, ihned z rozehrávky vybojovali hosté rohový kop, na ten si naskočil Košulič a ve 3. minutě vyrovnal – 1:1. V 17. minutě se do úniku dostal Pokorný, jenže nedokázal překonat brankáře hostí. První poločas byl vyrovnaný, hosté si vypracovali střelecké pokusy, které však buď mířily mimo tři tyče nebo do rukavic brankáře Bednáře.

Do druhého poločasu domácí trenér Havlíček poslal Preče a Odehnala, a jejich přítomnost byla hned od prvních minut znát. Tonda svými přihrávkami rozjel množství šancí domácích, které ovšem zůstaly nevyužity. V 65. minutě zakončoval v dobré pozici Hlaváček, střela však pouze orazítkovala břevno. O 2 minuty později vybojoval Preč na středu hřiště míč, vyslal Staru na steč, avšak jeho zakončení jen těsně minulo bránu soupeře. Naši kluci každou minutou dostávali hráče Krumvíře pod ještě větší tlak, až v 76. minutě našel Fadrný rozběhlého Pokorného, ten zkoušel přehodit brankáře, míč sice zastavilo břevno, ale Milda se dostal k dorážce, při které byl faulován a tak následovala penalta. Tu v 78. minutě sám faulovaný proměnil a poslal nás do vedení – 2:1. Hosté se v závěru dokázali dostat do nadějných příležitostí, jenže je nedokázali využít.

Krumvíř tak odjela domů s prázdnou, a naše áčko natáhlo šňůru vítězství v domácích zápasech na 7. 😎

⚠️ Poslední domácí utkání podzimní části sezóny odehraje naše A mužstvo ve šlágru kola v pátek 3.11.2023 od 18:00 v Boskovicích na umělé trávě pod umělým osvětlením proti lídrovi tabulky z Kuřimi.