◾️ FK SK Bosonohy – FC Boskovice-Letovice 1:1 (0:0)

🎯 65’ Novák

🟨 81’ Stříž, 90’ Bednář, 90’ Cichra

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Marek, Havelka (85’ Pokorný), Klepáček (72’ Odehnal), Minx (46’ Paděra), Stříž, Všianský (46’ Stara), Novák, Hlaváček

👉🏻 K dalšímu utkání zajíždělo na A mužstvo do brněnských Bosonoh. Poslední vzájemný zápas z května tohoto roku skončil lépe pro Bosonohy, a to když Bosonohy rozhodly o vítězství 2:1 v poslední minutě zápasu… nedělní zápas přinesl lehké déjà vu…

Již od začátku utkání to byli naši hráči, kteří se dostávali do zajímavějších příležitostí a získávali na hřišti určitou herní převahu. Dvakrát v prvním poločase se do zakončení dostal Stříž, jenže žádná ze střel se nevešla mezi tři tyče. Naši hráči se dokonce mohli dostat do vedení ve 30. minutě, Havelka našel centrem Nováka, jenže kvůli jeho těsnému ofsajdovému postavení nemohla být branka uznána. Domácí se do ojedinělé šance dostali ve 38. minutě, Čoupek však netrefil z odraženého míče bránu.

Začátek druhé půle s sebou přinesl velký tlak našeho áčka. Kluci byli odměněni v 65. minutě, Stříž předal míč Novákovi a ten zpoza vápna zakončil a poslal nás do vedení – 0:1. I po vstřeleném gólu jsme byli stále nebezpečnější a soupeře do ničeho vážného nepouštěli, ovšem ve finální fázi jsme nedokázali nadějné šance přetavit v gól. V posledním vzájemném utkání v Bosonohách jsme si nepohlídali koncovku utkání, v sobotu se situace opakovala. V poslední minutě nastavení jsme darovali soupeři standardní situaci, k odraženému míči se dostal Hladký, který z druhého doteku poslal nechytatelně míč za záda Bednáře a rozhodl o konečném výsledku – 1:1.

Útočník Jan Novák se díky gólu dostal podruhé v řadě do výběru sestavy kola krajského přeboru. 😎

Další utkání odehraje naše A mužstvo v sobotu 16.9.2023 v 10:30. Na domácím hřišti v Boskovicích přivítá tým z Ratíškovic.

12 září, 2023