▪️FC Boskovice – FK Kunštát 0:0 (0:0)

Sestava: Bednář – Hlaváček, Fadrný, Cichra, Závodný, Paděra, Živný, Klepáček, Stara, Minx Pokorný

Střídali: Novák, Sychra L., Sychra F.

👉🏻 V sobotu odpoledne se odehrál před bezmála 300 diváky šlágr 20. kola, kdy do Boskovic přijel nedaleký Kunštát.

Začátek zápasu předznamenal, že na diváky čekal zejména bojovný a obětavý výkon obou mužstev. V 5. minutě se k odraženému míči dostal Živný, jehož volej zamířil mimo tři tyče. V 15. minutě se nejvýše při rohovému kopu dostal Klepáček, jehož hlavičku vykopával z čáry hostující Janíček. O chvíli později si na centr Závodného naskočil Živný, jenž netrefil míč hlavou z úrovně malého vápna. Ve 22. minutě poprvé ohrozil také Kunštát, střela Štencla si však cestu mezi tři tyče nenašla. Ve 24. minutě mohl vstřelit první branku Stara, kterému však míč po centru Závodného pouze sjel po kopačce. Ve 30. minutě se k vrácenému míči dostal u brankové čáry Živný, jenže jeho hlavička si cestu do brány znovu nenašla. A tak málem přišel pro domácí trest, když domácí brankář Bednář chybně vyběhl, ale hostující Štencl nedokázal přes domácí obranu vystřelit do odkryté brány.

Úvod druhého poločasu nabídl divákům střelu z takřka 25 metrů z kopačky hostujícího Bezděka, která však jen orazítkovala břevno Bednářovy svatyně. V 60. minutě se ke střele dostal hostující Bělehrádek, po ukázkové kombinaci s Psotou. Poté začali hrozit zase domácí, ke střele se dostal Živný, který však poslal míč až na sousední travnaté hřiště. V 84. minutě se k odraženému míči dostal Paděra, jehož volej skončil metr od tyče brány Kunštátu. O dvě minuty později zakončoval Minx, ale taktéž mimo brankovou konstrukci. A když ani v nastavení nedokázal Klepáček hlavou dopravit míč do brány Loukoty, skončil zápas s Kunštátem nerozhodně 0:0.