FC Kuřim – FC Boskovice 1:1 (1:1)

🙋‍♂️Sestava: Bednář – Hlaváček, Fadrný, Cichra, Havelka, Sychra L., Paděra, Živný, Pokorný, Stara, Minx

Střídali: Klepáček, Závodný, Preč, Sychra F.

🎯 19′ Fadrný

Šlágr 18. kola krajského přeboru mužů odehráli fotbalisté Boskovic na hřišti v Kuřimi. Pro domácí měl zápas velký význam, a proto si v prvních minutách hráči Kuřimi vypracovali tlak a hrozili zejména z rohových kopů a po centrech ze stran na vysoké hráče. Boskovice přečkaly prvotní tlak zejména zásluhou skvělého Bednáře v bráně. A byly to právě Boskovice, které se ujaly vedení v 19. minutě, když Havelka našel z rohového kopu osamoceného Fadrného na zadní tyči – 0:1. Domácí se však z gólu rychle oklepali a v 26. minutě srovnal Obůrka z penalty – 1:1. V druhé půli se hrál fotbal, kde ani jeden z týmů nechtěl obdržet branku. Oba týmy hrozili zejména rychlými výpady po stranách a centry před bránu. Obě obrany byly však nedobytné, a proto si po konci utkání oba celky odnesly bod za remízu 1:1. Další kolo zajíždí hráči Boskovic v pátek 7.4. do Rousínova. Začátek zápasu je v 16:00.