▪️FC Ivančice – FC Boskovice 0:5 (0:3)

Sestava: Bednář (46. minuta – Svoboda) – Cichra, Fadrný, Dračka, Havelka, Klepáček, Sychra L., Hlaváček (62. minuta – Sychra F.), Minx, Stara (57. minuta – Odehnal), Pokorný

🎯 9’ Pokorný, 31’ Stara, 35’ Klepáček, 62’ Pokorný, 84’ Minx

👉🏻 K zápasu 27. kola KP mužů zajížděli v neděli 4.6. naši muži A do Ivančic. Boskovice v posledních 9 zápasech s Ivančicemi neztratily ještě ani bod, a nebylo tomu jinak ani tentokrát.

Do první velké šance utkání se dostal Pokorný v 9. minutě, který překonal obránce a střelou na vzdálenější tyč i brankáře Ivančic – 0:1. Ve 14. minutě poslal Havelka Pokorného do situace sám na brankáře, avšak Pokorný nedokázal přehodit domácího brankáře. Ve 31. minutě odskočily Boskovice na rozdíl dvou branek, když nádherně Pokorný našel na zadní tyči volného Staru, který ve skluzu dopravil míč do brány – 0:2. Ve 35. minutě bylo ještě veseleji, když po kombinaci na straně hřiště mezi Havelkou a Starou se odrazil míč ke Klepáčkovi, který překonal brankáře – 0:3.

Začátek druhého poločasu odstartoval po nahrávce Havelky únik Pokorného, jehož střela však těsně minula vzdálenější tyč. Pokorný si spravil chuť v 62. minutě, když ho kolmou přihrávkou výborně našel Hlaváček a Pokorný s přehledem uklidil míč za záda brankáře – 0:4. O chvíli později se do šance dostaly taktéž Ivančice, jenže střídající brankář Svoboda dokázal zakročit. V 84. minutě dokázal nepřesnou rozehrávku Ivančic využít Minx, našel za obranou Pokorného, jenž udělal kličku brankáři, a i když mohl dát hattrick, okořenil svůj výborný výkon asistencí Minxovi, kterému nachystal lahůdku před prázdnou bránu – 0:5.

Boskovice tak Ivančicím, které vystřelily v zápase pouze dvakrát na bránu, nadělily zaslouženého bůra a odvezly si domů všechny body.

Poslední domácí utkání sezóny sehrají Boskovice tuto sobotu 10.6. již od 14:00 proti Lednici. Přijďte fandit našim hráčům v posledním domácím zápase sezóny.