◾️ TJ Tatran Rousínov – FC Boskovice 2:1 (1:0)

🙋‍♂️Sestava: Bednář – Hlaváček, Fadrný, Cichra, Závodný, Paděra, Živný, Klepáček, Stara, Minx Pokorný

Střídali: Novák, Sychra L., Sychra D.

🎯 64′ Klepáček

👉🏻 Zápas s Rousínovem na Velký pátek měl hned dvojí náboj. Nejen že šlo o zápas 19. kola krajského přeboru, ale šlo i o čtvrtfinálový duel krajského poháru.

Začátek zápasu však našim hráčům nevyšel. Ve 12. minutě využili domácí chyby v rozehrávce a Divácký poslal Rousínov do vedení – 1:0. Po inkasované brance se naši hráči oklepali. V rozmezí 10 minut se objevil Pokorný třikrát sám před brankářem, ovšem ani jednu ze svých šancí nepřetavil ve vyrovnávací branku. Ve 40. minutě našel Závodný svým centrem osamoceného Hlaváčka, ani ten však svoji šanci nevyužil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas začal v divokém tempu. Boskovice držely míč většinu času na svých kopačkách a hráče Rousínova do šancí pouštěly spíše sporadicky. Tím spíše, když v 61. minutě šli domácí do deseti, když po druhé žluté kartě musel domácí Florian do sprch. Boskovice pokračovaly v tlaku, a odměnou jim byl v 64. minutě gól Klepáčka po centru Fadrného – 1:1. Domácí se ovšem v 69. minutě dostali k rohovému kopu, nejvýše se vyšplhal Rozehnal, který vrátil domácím vedení – 2:1. Nutno dodat, že gólová situace byla však bezesporu minimálně sporná…

Zbylých 20 minut přineslo obléhání branky domácích a množství přerušení. Boskovice si vypracovaly náznaky šancí, avšak minimum z nich vedlo k zakončení na branku.

Boskovice tak nejen odjely z Rousínova bez bodu, ale zároveň i vypadly ve čtvrtfinále z krajského poháru.

Šanci na reparát budou mít hráči Boskovic v sobotu 15.4. od 16:30, kdy na domácím hřišti přivítají Kunštát.‼️