▪️FC Boskovice – FC Sparta Brno 2:0 (1:0)

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Dračka, Paděra, Klepáček, Hlaváček, Minx, Havelka, Pokorný, Stara

Střídali: Sychra L., Kazda J., Sychra F.

🎯 24’ Hlaváček, 84’ Kazda

👉🏻 V sobotu 27.5. do Boskovic přijel tým Sparty Brno. Boskovice nezvládly poslední tři kola, když ze 3 zápasů braly pouze 1 bod. Nutně se před posledními čtyřmi zápasy potřebovaly vrátit na vítěznou vlnu. Úvod utkání byl vyrovnaný, plný osobních soubojů. Fanoušci se dočkali pouze náznaků šancí na obou stranách ovšem bez přesného zakončení mezi tři tyče. Ve 24. minutě se odrazil míč do pohybu Pokornému, který naservíroval Hlaváčkovi míč na zlatém podnose před prázdnou bránu a Boskovice se ujaly vedení – 1:0. Sám Pokorný poté mohl navýšit skóre zápasu, ovšem jeho únik výborným zákrokem zastavil hostující Krejčí.

Po změně stran několikrát zahrozili hosté, ovšem všechny střely dokázal krýt skvělý Bednář v brance. V 84. minutě se dostal k centru Pokorný, na zadní tyči našel Hlaváčka, který míč vrátil na první tyč na Jakuba Kazdu, který zvýšil vedení Boskovic – 2:0. Kuba tak vstřelil svůj první gól v dresu A týmu v Boskovicích! Gratulujeme!

Zápas se po druhém gólu v síti Sparty už jen dohrával a Boskovice si tak připsaly důležité 3 body.

Sestřih utkání:

Tento týden odehrají Boskovice dvě utkání, ve středu 31.5. od 18:00 zajíždí k zápasu na Svratku Brno. V neděli 4.6. od 17:30 se představí v Ivančicích.