◾️ FK Dosta Bystrc – FC Boskovice-Letovice 4:1 (1:0)

Sestava: Svoboda – Cichra, Fadrný, Dračka, Havelka (46. minuta – Minx), Paděra, Hlaváček (79. minuta – Marek), Kazda (46. minuta – Klepáček), Stříž, Stara, Novák

🎯87′ Cichra

🟥 79′ Fadrný

👉🏻 Naše A mužstvo nevstoupilo do nové sezóny 2023/2024 úspěšně, když podlehlo domácí Bystrci poměrem 4:1. �Domácí se ujali vedení hned v 5. minutě po rohovém kopu, domácí Marek Hába se na první tyči dostal ke střele a míč nechytatelně poslal do šibenice – 1:0. V 10. minutě mohly Boskovice vyrovnat z rohového kopu, jenže prodloužený míč z první tyče na zadní tyč skončil jen těsně vedle brány domácích. Domácí Pisko ohrozil ve 40. minutě svatyni Svobody nebezpečnou střelou z větší vzdálenosti, ta ovšem skončila vedle tyče. Boskovice měly šanci ke skórování ještě na konci poločasu, po nedorozumění v obraně Bystrce se před brankářem objevil Stříž, jenže nedokázal překonat brankáře domácích Nahodila.

V 50. minutě po centru Cichry dostal hodně prostoru k zakončení Novák, jenže jeho střela skončila mimo bránu. Boskovice své šance nevyužily, naopak v 75. minutě domácí svoji šanci využili. K odraženému míči po rohovém kopu se dostal Hába, který míč poslal zpět do vápna na Jiřího Solanského, který hlavičkou poslal míč do brány – 2:0. Bystrc poté hrozila zejména z rychlých kontrů, jeden z nich dokázal výborně zneškodnit brankář Svoboda. V 79. minutě však musel do sprch Fadrný, poté co zabránil rukou ve velkém vápně gólu, domácí Jan Urban následně poslal Bystrc z penalty do tříbrankového vedení – 3:0. V 85. minutě využili domácí prostor ke kombinaci k tomu, aby Jan Urban svým druhým gólem v zápase zvýšil na 4:0. V 87. minutě se Boskovice dočkaly čestného gólu, když centr Stary na zadní tyči dostal do brány Vojtěch Cichra a stanovil tak konečný výsledek na 4:1.

Další zápas odehraje naše A mužstvo v pátek 18.8. od 17:30 v Letovicích proti Rousínovu.

15 srpna, 2023