Vážení fanoušci, přátelé a partneři našeho fotbalového klubu FC Boskovice,

před týdnem se v areálu našeho fotbalového klubu FC Boskovice uskutečnila jedinečná akce DINO Tour v rámci propagace celovečerního filmu Jan Koller – příběh obyčejného kluka.

A akce to byla skutečně jedinečná, protože se na našem hřišti představilo velký počet fotbalových hvězd a osobností.

A právě z této akce vzešla možnost dražby jedinečných originálních dresů české reprezentace a hlavních účastníků akce DINO Tour Jana Kollera, Milana Baroše, Tomáše Ujfalušiho a potom samotný dres podepsaný všemi ostatními hráči a osobnostmi hvězdného výběru Jana Kollera.

Dovolte nám, abychom dnes oficiálně spustili dražbu těchto 4 výjimečných a podepsaných dresů. Dražba potrvá ode dneška na našich FB stránkách do konce září.

Vyvolávací cena každého dresu je 5.000 Kč a přihazování bude probíhat po 200 Kč.

Kdokoli z Vás bude mít zájem o jeden ze čtyř dresů musí v komentáři uvést svoje jméno, název dresu ( dres Koller, dres Baroš, dres Ujfaluši a dres s podpisy ) a zadat správnou částku, kdy vyvolávací cena každého dresu je 5.000 Kč.

Tzn. 1.nabídka bude 5.000 Kč, další 5.200 Kč atd.

Výherci budou oznámeni na začátku října a výherní dresy jim budou předány na fotbalovém stadionu FC Boskovice za přítomnosti představitelů našeho klubu FC Boskovice a hlavního organizátora akce DINO Tour Jana Pavla alias Jean Paula.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FFC.Boskovice%2Fposts%2F508898014571693&show_text=true&width=500

2 září, 2022