◾️ FC Boskovice-Letovice – TJ Rajhradice 2:4 (0:1)

🎯 70’ Stříž, 85’ Stříž

🟨67’ Stara, 78’ Živný

Sestava: Bednář – Cichra (57′ Živný), Marek, Fadrný, Černý, Klepáček, Stříž, Paděra, Havelka (68’ Všianský), Pokorný, Stara (68’ Kazda)

👉🏻 Každá série jednou končí… naše neuvěřitelné série 23 domácích utkání bez porážky (od 20.8.2022) a série 9 domácích utkání bez ztráty bodu v řadě je u konce.😔

V utkání 19. kola jsme podlehli na domácí půdě Rajhradicím poměrem 2:4. Rajhradice se ujaly vedení ve 22. minutě, když Galia dokázal využít naší chyby v rozehrávce – 0:1. Naši kluci se těžko dostávali do kompaktní obrany Rajhradic, hosté čekali na naše chyby v rozehrávce a hrozili zejména z rychlých protiútoků.

V úvodu druhého poločasu zahodili hosté šanci na zvýšení vedení. Na druhé straně měl na hlavičce vyrovnání Klepáček, jenže pouze orazítkoval břevno a následnou dorážku Černého vyhlavičkoval z brankové čáry hostující Svoboda. V 60. minutě hosté odskočili na rozdíl 2 branek, když Vavera utekl obraně a přesnou ranou uklidil míč na přední tyč. O chvíli později Boskovice snížili, jenže gól nebyl po minimálně sporné situaci uznán… Fanoušci se tak prvního gólu domácích dočkali v 70. minutě, Michal Stříž dostal míč od Kazdy do strany a střelou na přední tyč snížil – 1:2. V 77. minutě ovšem Rajhradice odskočili opět na rozdíl 2 branek, po míči za obranu se srazil domácí brankář Bednář s Fadrným, a Sedlákovi už nedělalo problém doklepnout propadlý míč do prázdné brány – 1:3. Boskovice v 85. minutě ještě utkání zdramatizovali, Stříž po kombinaci s Pokorným opět snížil na rozdíl jediné branky – 2:3. Jenže dramatická koncovka trvala pouhých 30 vteřin… prakticky ihned po rozehrávce jsme opět inkasovali a Sedlák svým druhým gólem v utkání rozhodl v 86. minutě o konečném výsledku – 2:4.

Další utkání sehraje naše A mužstvo na hřišti v Lednici v sobotu 6.4.2024 od 16:30. Přijeďte podpořit naše hráče do daleké Lednice.