◾️ FK Baník Ratíškovice – FC Boskovice-Letovice 1:3 (1:2)

🎯 12′ Živný, 28′ Pokorný, 90′ Minx

🟨67′ Černý

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Černý, Havelka (89′ Kazda), Stříž, Paděra, Živný (76′ Sychra L.), Minx, Pokorný (89′ Všianský), Minx, Stara (68′ Klepáček)

📽️ Bohužel vám nemůžeme poskytnout sestřih z utkání, jelikož z důvodu závady na paměťové SD kartě není k dispozici záznam z utkání. ☹️

👉🏻 Ve 22. kole jsme zavítali na půdu do Ratíškovic. Než jsme se stačili v zápase rozkoukat, domácí již v 5. minutě využili naší chyby v rozehrávce a ujali se zásluhou Lacka vedení 1:0. Naštěstí vedení netrvalo dlouho, a již ve 12. minutě srovnával skóre Živný – 1:1. Ve 28. minutě se po krásné kombinaci dostal do šance Pokorný, udělal brankáři kličku a uklidil míč do prázdné brány – 1:2. Do konce poločasu jsme měli na kopačkách další možnosti k odskočení ve skóre, avšak šance Stary a Minxe zůstaly nevyužity. Na druhé straně stojí za zmínku hlavička domácího talenta Tomana, který orazítkoval tyč.

Ve druhém poločase jsme přežili dvě šance domácích, nejprve samostatný únik zlikvidoval brankář Bednář, a ke konci utkání dostali domácí možnost volného přímého kopu takřka z úrovně velkého vápna, který naštěstí skončil pár čísel nad břevnem. V tu chvíli se potvrdilo známe nedáš-dostaneš, z následné šance totiž výstavní ranou zpoza vápna do šibenice rozhodl o utkání Minx – 1:3. Honzu může mrzet, že pořadatelé z Ratíškovic nesehnali do 89. minuty jinou SD kartu, protože jeho střela by byla horkým kandidátem do rubriky Borec na konec.

Již v sobotu 27.4.2024 od 16:30 nás čeká domácí derby, kdy přivítáme v Červené zahradě Ráječko, které i přes prohru v posledním utkání se Spartou Brno (0:1) má na jaře výbornou formu. Přijďte podpořit naše hráče.

24 dubna, 2024