◾️TJ Rajhradice – FC Boskovice-Letovice 0:0 (0:0)

Sestava: Bednář – Cichra, Fadrný, Dračka, Stříž, Paděra, Klepáček, Minx, Havelka (56’ Hlaváček), Novák, Stara (85’ L. Sychra)

👉🏻 V neděli 27.8. se naše A mužstvo představilo na hřišti nováčka soutěže v Rajhradicích.

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím hráčům, již ve 2. minutě hlavičkoval osamocen na zadní tyči Svoboda, jeho hlavičku dokázal brankář Bednář zlikvidovat. V 6. minutě se do první naší vážné šance dostal Minx, který byl však těsně bráněn domácím hráčem a střelu mu dokázal zblokovat. Ve 12. minutě se do zakončení dostal po dobré kombinaci Stříž, jehož střela si však cestu mezi tři tyče nenašla. K dalšímu ohrožení brány došlo až ve 43. minutě, když zpoza vápna napřáhl ke střele Cichra, domácí brankář Strakoň byl však v pozoru a dokázal Cichrovu ránu vytáhnout ven.

Vstup do druhé půle lépe vyšel domácím hráčům, nejprve ve 49. minutě se po nedorozumění v naší obraně dostal do zakončení Bělák. O minutu později se dokázal dobře zorientovat na úrovni velkého vápna domácí Šnyrch a vyslal nebezpečnou střelu, kterou však brankář Bednář dokázal vyrazit. Naši hráči poté hrozili ze standardek. V 70. minutě nebezpečně hlavičkoval Fadrný, ovšem jeho hlavičku dokázal zastavit domácí brankář. V 79. minutě se ke střele dostal Stříž, jenže nikdo z našich hráčů nedokázal jeho střelu protečovat do sítě soupeře.

Naši hráči tak z hřiště nováčka dovezli v neděli bod po remíze 0:0. V dalším utkání se naše A mužstvo představí na domácím hřišti v Boskovicích v neděli 3.9.2023, kdy od 17:00 vyzvou mužstvo z Lednice.

31 srpna, 2023