◾️ FK Kunštát – FC Boskovice-Letovice 1:1 (0:0)

🎯 73′ Pokorný

Sestava: Bednář – Marek, Klepáček, Fadrný, Cichra, Odehnal (46′ Novák), Paděra, Stříž, Hlaváček, Pokorný, Stara (89′ Sychra D.)

🟨 10′ Cichra, 32′ Odehnal

👉🏻 Naše A mužstvo v okresním derby v Kunštátě přišlo o vítězství v posledních vteřinách zápasu.

Zápas jsme začali aktivně, a hned v první minutě běžel Pokorný ze strany sám na brankáře, ve vápně našel ještě lépe postaveného Staru, ten však vyloženou šanci nezužitkoval. Ve 13. minutě našel Stříž ze středu hřiště na straně volného Staru, jeho střela pouze orazítkovala tyč. Ve 20. minutě se po rohovém kopu dostal Fadrný ke střele, která letěla pouhých pár centimetrů vedle tyče. Aby toho nebylo málo, ve 33. minutě se míč odrazil za obranu Kunštátu k volnému Starovi, jenže jeho střelu dokázal obránce zblokovat a následnou hlavičku Pokorného chytil brankář Loukota. Do první šance se dostal Kunštát ve 38. minutě, Macko našel ve vápně volného Baňu, ten zakončil mimo tři tyče.

Ve druhé půli se hra vyrovnala. První šanci měl na noze Stříž, jeho pokus zlikvidoval Loukota. Hráči Kunštátu si začali taktéž vypracovávat šance, jenže v zakončení byli často nepřesní. V 70. minutě zahodili domácí vyloženou šanci, když Videman nedokázal trefit odkrytou bránu. V 73. minutě se poprvé měnilo skóre, Novák vybojoval míč, nahrál Hlaváčkovi, a ten následně našel na zadní tyči volného Pokorného, který doklepl míč do sítě – 0:1. V 77. minutě se objevil po nahrávce Pokorného ve vápně Hlaváček, jenže nedokázal zvolit ideální finální nahrávku. Kunštát v posledních minutách držel míč na svých kopačkách, do žádné šance se však nedostal. Už se zdálo, že si Boskovice dokráčí pro první 3 body z venku v této sezóně… V 93. minutě však bylo všechno jinak. V posledních vteřinách utkání dostali domácí příležitost rohového kopu, Hanák si naskočil na roh a hlavou v poslední vteřině zápasu srovnal – 1:1. A byla to poslední akce, která se v zápase odehrála, protože ihned po rozehrávce hlavní rozhodčí ukončil utkání.

Naše A mužstvo v zápase neproměnilo několik vyložených šancí a Kunštát dokázal v poslední vteřině z rohového kopu srovnat na 1:1.

Další utkání odehraje naše A mužstvo již v pátek 13.10.2023 od 18:30 proti týmu z Mutěnic.